30 let ve světě módy

BestAge Fashion

Proč Bestage Fashion? Protože jsme módní agentura, módu milujeme a právě teď jsme v tom nejlepším věku. Máme jasno v tom, co nám sluší. Umíme ocenit kvalitu. Ale stále máme chuť bavit se a objevovat svět.

Jsme Jitka a Tomáš Lacinovi a módou žijeme už 30 let. Naše první krůčky v módě se odehrály v české oděvní společnosti. Tam jsme získali poctivé základy, které k řemeslu módního odívání patří a nahlédli jsme pod každou pokličku v módní kuchyni. 

Naše cesta nás dovedla až k vlastní módní agentuře Bestage Fashion, která v současnosti zastupuje přední světové značky s prestižní módou.

Móda je náš život

Bestage Fashion partnerství

Máme to obrovské štěstí, že se můžeme věnovat tomu, co milujeme. Užíváme si každý aspekt módního byznysu a získané zkušenosti rádi předáváme dál. Obchodním partnerům poskytujeme maximální podporu. 

V našem showroomu v Říčanech si můžete prohlédnout všechny značky portfolia Bestage Fashion. Dámskou módu prezentuje Marc Cain, Joseph Ribkoff, Elisa Cavaletti a Betty Barclay. Pro muže jsou zde módní kousky z kolekcí značek A Fish named Fred a Bugatti.

Rádi vám poradíme s výběrem značky i modelů pro vaše zákazníky a při využití potenciálu daného města umíme zaručit exkluzivitu.

Nabízíme pomocnou ruku pro všechny fáze módního podnikání. Poradíme s tvorbou plánu nákupů a prezentací firmy i vybraných značek. Případné reklamace řešíme obratem a bez zbytečných diskusí.

zajímají vás možnosti spolupráce?

Napište nám. Ozveme se zpět

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.